Zespół


Magdalena Adamczak

Cześć!


Jestem studentką IV roku na kieruku geoinformacja na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu. Byłam uczestniczką I edycji Wyjazd.u w 2017 roku i doskonale rozumiem, jak się czujecie. Teraz mam przyjemność pomagać w organizacji tego wspaniałego wydarzenia, ale już jako koordynatorka III edycji. Z chęcią pomogę każdemu, postaram się Was śmiałym krokiem wdrożyć w życie Uczelni i z chęcią podzielę się uśmiechem! 😀

Michał Hajdera

Ciao!

Jestem studentem III roku filologii włoskiej na Wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu. Oprócz zamiłowania do języków obcych, uwielbiam pomagać innym. To właśnie dlatego w tym roku, jako jeden z koordynatorów Wyjazd.u, ze wszystkich sił postaram się przybliżyć Wam świat naszej Uczelni oraz przygotować do wspaniałej przygody jaką jest studiowanie. 

Joanna Maruszczak

Hi!

Szczecinianka od urodzenia, poznanianka z wyboru. Jestem studentką UAM już czwarty rok na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki oraz Wydziale Neofilologii. W samorządzie działam trzeci rok, pełniąc obecnie funkcję Przewodniczącej Samorządu Studentów UAM. Uwielbiam pracę w zespole, a w szczególności tę pod presją. Od dziecka grałam w szachy, a wśród moich zainteresowań znajdują się także m.in. podróże czy żeglarstwo, na które w ostatnim czasie miewam niestety niewiele czasu.

Zuzanna Czerniawska

Cześć!

Jestem Zuza. Studiuję psychologię na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM, od października rozpoczynam IV rok. Z Wyjazd.em jestem związana od początku swoich studiów, kiedy to jako uczestnik pojechałam na pierwszą edycję. Śmiało mogę stwierdzić, że tylko dzięki niemu wytrwałam tyle na Uczelni. W tym roku jestem szefową Wyjazd.owego Biura, więc zajmuję się papierologią. Prywatnie (i nie tylko) pasjonuję się wszystkim, czym się da, wobec czego znam smak wszystkich energetyków sprzedawanych w Żabce.

Ewa Wojciaczyk

你好!

Jestem Ewa i jestem już na (prawie) II roku sinologii. Interesuję się głównie językami i kulturą wschodniej części Azji, a zwłaszcza historią i literaturą Chin, a także koreańskimi dramami. Jestem również wielką fanatyczką Pokemonów. Moim hobby jest przede wszystkim rysowanie oraz grafika komputerowa – w tej sferze staram działać się m.in. organizując Wyjazd., ponieważ większość grafik, które tutaj zobaczycie, jest właśnie mojego autorstwa. Moim głównym celem w przyszłośći jest zostanie dobrą w swoim fachu sinolożką, która poza chińskim, potrafi mówić jeszcze w trzech innych azjatyckich językach. Poza tym, to uwielbiam kaczuszki. Wiedzieliście, że są one w parkach za darmo? Można normalnie sobie jedną wziąć i nikt ci nic nie zrobi!

Paweł Lewicki

Hej!


Jestem studentem II roku informatyki na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM. Na Wydziale pełnię rolę Przewodniczącego Rady Samorządu Studentów (innych chętnych nie było). Oprócz tego w samorządzie byłem m.in Team Liderem Biura w XIV edycji Wielkiego Grilowania – tak, tego które odwołali. W organizacji Wyjazd.u spełniam się niczym Bob Budowniczy – nie mam pojęcia co robię, ale za to zawsze jestem pierwszy do gadania z dźwigiem👷‍♂️. Prywatnie pracuję w Żabce 😂(to skomplikowane)

Katarzyna Niemier

Hej!

Studiuję gospodarkę przestrzenną na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM. Jestem odpowiedzialna za promocję Wyjazd.u, więc to najpewniej dzięki naszemu Teamowi dowiedzieliście się o tegorocznej edycji. Chcę, żebyście dowiedzieli się jak najwięcej o studiowaniu – jeszcze przed jego rozpoczęciem. Liczę, że spotkamy się później w Samorządzie Studentów!

Daniel Płóciennik

Siema!

Oficjalnie jestem pedagogiem, ale jeszcze bez magistra. Do niedawna – student Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, co dalej? Czas pokaże.
Przygodę samorządową zacząłem po I edycji Wyjazd.u, ale jeszcze jej nie kończę. Prywatnie jestem sarkastycznym i bezpośrednim typem, ale też pomocną dłonią w nurtujących studentów sytuacjach. Jak już pojawiły się informacje o Żabce to dodam, że jestem antyfanem hotdogów z kabanosem, bo mają chrząstki xD

Monika Chrustek

Cześć!

Jestem studentką drugiego roku Prawa Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Przed rozpoczęciem mojej przygody studenckiej wzięłam udział w Poznańskiej Akademii Liderów i to tam urodziła się we mnie chęć do działania dla ludzi. W tegorocznej edycji Wyjazdu. jestem częścią Teamu Promocja. Jestem osobą, której zawsze wszędzie pełno, zwłaszcza w social mediach, a w dodatku dostępną praktycznie 24/7, więc w razie jakichkolwiek problemów wiecie gdzie mnie znaleźć!

Waldemar Wojna

Dzień dobry!

Jestem Waldek i działam w samorządzie od dwóch lat. Przygodę zacząłem od bycia uczestnikiem Wyjazd.u., dlatego też mam do tego adapciaka wielki sentyment. Jeśli chodzi o mnie to odnajduję się w wielu dziedzinach. Jeżeli słuchasz metalu i jesteś pasjonatem fantastyki, to gwarantuję Ci, że się dogadamy. W samorządzie zajmuję się tym, aby wszystkim żyło się lepiej, czyli w skrócie: jakością kształcenia.

Pax !

Magdalena Trębska

Cześć!

Jestem studentką I roku na kierunku Turystyka i Rekreacja na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM. W ubiegłym roku brałam udział w Obozie Zerowym i wiem, jakie emocje towarzyszą udziałowi w tzw. “adapciaku”. W tym roku zapragnęłam mieć własny wkład w organizację Wyjazd.u jako jeden z Team Leaderów Animacji. Mimo, że nie wszystko poszło po naszej myśli, mamy dla Was wiele propozycji i mamy nadzieję, że uda nam się przygotować Was do studiowania!

Brajan Schulz

Hej!

Przez ostatnie dwa lata byłem studentem Wydziału Teologicznego UAM. Nadszedł jednak czas na pewne zmiany, dlatego planuję rozpocząć naukę na kierunku zarządzanie i prawo w biznesie na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Jako uczestnik II edycji Wyjazd.u mogę tylko potwierdzić, jak niesamowita jest to inicjatywa! Dziś, już nie jako uczestnik, ale jako Team Leader Animacji, wraz z ekipą, zapewnimy Wam dobrą zabawę i integrację.

Do zobaczenia!

Julia Przybyłowska

Hejka!

Jestem studentką na kierunku dziennikarstwo i komunikacja spoeczna na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Dopiero co kończę I rok, więc doskonale pamiętam jak to jest być świeżakiem. Jako Vice Team Leader Animacji postaram się o jak najlepsze wypełnienie czasu między szkoleniami, a poza tym służę radą i będę gotowa pomóc każdemu z Was w odnalezieniu się w studenckim życiu!

Paulina Śmiechowska

Cześć!


Jestem absolwentką Wyjazd.u, obozu organizowanego dla pierwszorocznych studentów UAM. Swoją przygodę z samorządem rozpoczęłam na I roku studiów, na co dzień działam na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM. Od początku działałam zarówno w pracach komisji, jak i przy organizacji projektów. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, dlatego też stanę się dobrym przewodnikiem i zadbam o integrację 🙂 

Weronika Owczarska

Hej!

Jestem studentką I roku na kierunku gospodarka przestrzenna na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM w Poznaniu, Mam ogromną przyjemność pomagać w organizacji Wyjazd.u jako Vice -Team Leader Sponsoringu III edycji. Chętnie pomogę każdemu i pokażę, jak wygląda studenckie oraz samorządowe życie!